Wrzesień 1939 - zaproszenie

Sprawy ogólne i galerie

Moderator: Manufaktura Dzika

Awatar użytkownika
łoś
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2009, 13:07
Lokalizacja: Olsztyn

Wrzesień 1939 - zaproszenie

Post autor: łoś »

Pragnę zaprosić wszystkich forumowiczów Warmińsko- Mazurskiego Forum Poszukiwaczy na spotkanie poświęcone rekonstrukcji Września 1939 r., które odbędzie się na Zamku Olsztyńskim, 2 września 2009 r. o godz. 18.00.

http://www.muzeum.olsztyn.pl/zaprosz/zapr.htm

Myślę, że byłaby to dobra okazją do wzajemnego zapoznania się ludzi zainteresowanych rekonstrukcją drugowojenną (nie tylko wrzesień 1939 ;))na Warmii i Mazurach.

Pozdrawiam
Adam
Awatar użytkownika
Kurczak
Posty: 238
Rejestracja: 02 cze 2009, 21:23
Lokalizacja: Olsztyn/ Lengeinen

Post autor: Kurczak »

z chęcią przyjdę :D
Awatar użytkownika
olsztyniak
Posty: 2812
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: olsztyniak »

Jestem na bank!!!!!!
Awatar użytkownika
łoś
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2009, 13:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: łoś »

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam, wtorek, godz. 18.00 Olsztyński zamek.
Nieco zmieniłem tematykę spotkania, jako że nie samym "wrześniem" żyje człowiek.

Pozdrowienia i do zobaczenia na zamku !

Adam
Awatar użytkownika
zoz
Posty: 1653
Rejestracja: 17 lis 2007, 19:05
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: zoz »

Bylismy! Reprezentacja: Tworas, Ostry, Dziku i Ja! Super, zobaczylem i uslyszalem dokladnie tego czego sie spodziewalem. Nie zmala 2h wykladu. Mile zaskoczenie, bylo o Forum jak i Stowarzyszeniu :szok: Ostatnie pol godz bylo super, wykladzik o drugowojennym reko! Krotka historia, pare fotek i smutny zal ze w Naszym regionie jest posucha! :( Ale to sie zmieni!
Awatar użytkownika
łoś
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2009, 13:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: łoś »

No i po wszystkim. Wielkie dzięki dla ekipy z forum, za Waszą obecność. Mówiąc szczerze, niezwykle trudno było opracować prezentację dotyczącą całości zagadnienia rekonstrukcji w Polsce i musiałem ograniczyć się do tych, które są mi najlepiej znane.

Jak widzicie, pracy przed rekonstruktorami drugowojennymi jest w naszym regionie dość sporo ale to tylko powinno nas motywować. Byle do przodu !

Pozdrawiam
Adam Poszewiecki
ODPOWIEDZ