UWAGA EURO 2012 !

Sprawy ogólne i galerie

Moderator: Manufaktura Dzika

Awatar użytkownika
ahmed
Posty: 227
Rejestracja: 26 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: Danzig
Kontakt:

UWAGA EURO 2012 !

Post autor: ahmed »

Cytat z bron.iweb.pl
Cytat:
Mając na uwadze zabezpieczenie bezpieczeństwa uczestnikom EURO 2012 Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji opracowało projekt rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych w "sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym" na terenie całego państwa polskiego w dniach 25 maja - 3 lipca.
Awatar użytkownika
DAMIAN
Posty: 2007
Rejestracja: 28 lut 2008, 23:00
Lokalizacja: Heeswijk

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: DAMIAN »

lBez wątpienia dotyczy to i nas, chyba że chodzi tylko o broń pozwoleniową. Lecz wzmianka o przemieszczaniu broni rozładowanej obejmuje i nasze giwery.
Awatar użytkownika
Manufaktura Dzika
Posty: 5327
Rejestracja: 19 lip 2007, 17:27
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Lokalizacja: kuźnia Heilsberg
Kontakt:

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: Manufaktura Dzika »

Tak mimo że nie wymaga pozwolenia to np w transporcie (np przesyłka) podlega przepisom jako broń zwykła.
Wiem z autopsji a sędzia potwierdził moje zdziwienie :)
Awatar użytkownika
DAMIAN
Posty: 2007
Rejestracja: 28 lut 2008, 23:00
Lokalizacja: Heeswijk

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: DAMIAN »

Tak, znam Rafał Twoje przygody. :)
Czyli czerwcowy Heilsberg będzie w lipcu...? :zebek:
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: srebrny_lis »

Skoro Pułtusk rocznicowy odbył się w lipcu zamiast w grudniu, to przeniesienie Heilsbergu z czerwca na lipiec nie byłoby jeszcze tragiczne (może połączenie go z Dobrym Miastem byłoby sensowne?). Tak czy owak ta prostacka impreza dla plebsu zdecydowanie za mocno odciska piętno na innych sprawach, my np. musimy wcześniej oceniać (bo niektórzy uczniowie mają wyjeżdżać na "Ojro 2012"). Żenada i tyle, zwłaszcza że bajzel i tak będzie tęgi a tego co miało być sensem: dróg, hoteli itp. i tak nie ma i nie będzie. A stadiony potrzebne nam teraz jak dziura w moście. Pytanie czy coraz bardziej rozjuszony tłum łyknie gładko owe "circenses" bez chleba? Myślę, że zakaz trzeba traktować poważnie, bo reżim nie ma szmalu i będzie go szukał gdzie popadnie.
Awatar użytkownika
Remington
Posty: 1391
Rejestracja: 10 wrz 2007, 19:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: Remington »

Jak się boją bandyckich postrzeleń kibiców, to niech też zadbają by ich nikt nie zgwałcił.
Proponuję zakaz przenoszenia penisów, nawet tych rozładowanych, tj. bez erekcji.
:lelele:

ps. Teraz mam zagwozdkę z Wisłoujściem.
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: srebrny_lis »

W tym roku było w kwietniu... Na kiedy planowałeś w 2012?
A co do rezerw, niedługo pozostaną nam tylko banki żywej tkanki i spermy :lelele: !
Broń haltują, za to spuszczają psy z łańcuchów. Choroba systemu przechodzi w paraliż postępowy. Zróbmy protest, zaprośmy ukraińskie feministki :zebek: .
Awatar użytkownika
korvettenkapitan
Posty: 961
Rejestracja: 08 sty 2010, 16:54
Lokalizacja: Wormditt
Lokalizacja: Wormditt
Kontakt:

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: korvettenkapitan »

może popytać gdzie mozna zdobyć ewentulaną zgodę na czas euro2012? bo to, że odpadniemy na początku jest i tak przesądzone ale dlaczego mamy jeszcze my cierpieć podwójnie?
Awatar użytkownika
korvettenkapitan
Posty: 961
Rejestracja: 08 sty 2010, 16:54
Lokalizacja: Wormditt
Lokalizacja: Wormditt
Kontakt:

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: korvettenkapitan »

zaraza zaraz, ale z tego co pisze ahmed to jest narazie projekt rozporządzenia, ale wszelkie ograniczenia swobód obywatelskich można uchwalić tylko ustawą. i byc może w tym może byc nasz siła.
Awatar użytkownika
Remington
Posty: 1391
Rejestracja: 10 wrz 2007, 19:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: Remington »

Muzeum wstępnie planuje bitwę o twierdzę jakoś na początku czerwca.
Horhe
Posty: 463
Rejestracja: 17 paź 2009, 12:48
Lokalizacja: Sopot

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: Horhe »

a przemieszczenie się na Litwę na przejście Niemna, a Srebrna Góra
jest jeden plus tego wszystkiego ustawa jest nadrzędna nad rozporządzeniem
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: srebrny_lis »

No i w końcu nie można zawieszać na prawie półtora miesiąca działalności np. LOK, kół łowieckich itp. A gdzie realizacja zobowiązań projektowych, np. na Dolnym Śląsku, gdzie mogą stracić dofinansowanie zewnętrzne? Chyba, że "Ojro" to tylko pretekst do namierzenia i przejęcia broni (armię już rozbroili, tak że tylko cywilów może spacyfikować). Albo więc jak zwykle nie pomyśleli (bo haratali w gałę), albo właśnie pomyśleli - co jak widać, nie daj Boże. Ekipa niby "piłkarska" a funkcjonują tak jakby boks - bez sukcesów - uprawiali...
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: srebrny_lis »

Krzysztof ze Świdnicy donosi, iż ostatnio nie może się zalogować na naszym forum. Zależy mu na tym, bo podejmuje akcję protestacyjną w sprawie nadchodzących "igrzysk". Na razie podałem awaryjnie mój namiar e-mailowy.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 191
Rejestracja: 23 maja 2010, 15:31
Lokalizacja: gdańsk/miłakowo

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: bonzo »

Ja bym nie doszukiwał się złośliwości czy niecnych planów rozbrojenia ludzi. W Polsce, gdzie miernoty zajmują szereg strategicznych funkcji, nie jest trudno napotkać na wszelakie decyzje które swoją nadgorliwością osłupiają.
A wiadomo od czego nadgorliwość jest gorsza...
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: UWAGA EURO 2012 !

Post autor: srebrny_lis »

Ten wariant podałem na tzw. wszelki wypadek ;) . Faktycznie też sądzę, że to brak przemyślenia sprawy - bo to przecież paraliżuje szereg już zaplanowanych imprez w różnych aspektach. I pod jakimż to, pożal się Boże, pretekstem: festynu, o którym wszyscy będziemy się starali za parę miesięcy zapomnieć ze wstydu.
ODPOWIEDZ