Złom

O wszystkim i o niczym
czarny
Posty: 72
Rejestracja: 14 sie 2012, 22:02
Lokalizacja: OLSZTYN

Złom

Post autor: czarny »

Witam ma ktoś namiary na skup który przyjmie kolor tz.łuski małego kalibru i trochę większe oraz kawałki mosiądzu itp ogólnie większe mniejsze kawałki mosiądzu i łuski.
3mwoj
Posty: 430
Rejestracja: 16 lis 2008, 09:40
Lokalizacja: Orneta

Re: Złom

Post autor: 3mwoj »

Wszystko zależy od ilości.Kilka kilogramów prawie wszedzie przyjmą.Pod warunkiem ze splonki pozbijane.
Chyba ze masz tego tonę :zebek:
Tak samo z większymi,jesli bezpieczne to raczej bez problemów sprzedasz
czarny
Posty: 72
Rejestracja: 14 sie 2012, 22:02
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: Złom

Post autor: czarny »

nie mam kilka kilo może 10 kg ogółem bo byłem ostatnio przejazdem i zatrzymałem się przy pierwszym lepszym złomie zapytać ale facet nie bardzo był przychylny i ogólnie powiedział że wszystko co militarne to zabronione i nie chciał żebym przywoził do niego
3mwoj
Posty: 430
Rejestracja: 16 lis 2008, 09:40
Lokalizacja: Orneta

Re: Złom

Post autor: 3mwoj »

Spokojnie-jesli sa bezpieczne sprzedasz.To nie stalowy zlom, tam militarka nie przechodzi faktycznie.
Awatar użytkownika
Remington
Posty: 1391
Rejestracja: 10 wrz 2007, 19:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: Złom

Post autor: Remington »

Wkłerwia mnie takie podejście do tematu. Złomujesz historię, nie szanujesz jej.
Lubię pogrzebać na napoleońskich polach bitew. Co bym pomyślał o typach, którzy 100 lat wcześniej wydłubywali muszkietowe kulki i oddawali na złom? Pomyślałeś o tych, którzy będą szukać śladów historii w przyszłości.
Pewnie nie, typowa krótkowzroczność i zero wyobraźni.
czarny
Posty: 72
Rejestracja: 14 sie 2012, 22:02
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: Złom

Post autor: czarny »

Remington trochę Cie nie rozumiem łuski pogięte i wykrzywione od prawdopodobnie wysadzenie lub pourywane czy uważasz że to powinno zostać w ziemi?i czekać na kolejnych poszukiwaczy za kilka lat? do końca nie wiem czy złomuje historię ładne proste większego kalibru zostawiam i faktycznie ich mi szkoda i ich nie zezłomuje ale co do reszty wydaje mi się że nie robię nic złego.
jarrrrrr
Posty: 130
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:03
Lokalizacja: myszyniec

Re: Złom

Post autor: jarrrrrr »

wszystko biorą u nas
Awatar użytkownika
Remington
Posty: 1391
Rejestracja: 10 wrz 2007, 19:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: Złom

Post autor: Remington »

Czarny, swojego czasu w Gdańsku na fortyfikacjach zawsze wychodziły kule i granaty z wojen napoleońskich. Znacznie więcej wychodziło odłamków od nich, walały się po lesie, nikt tego nie brał. W końcu wyzbierali złomiarze. Teraz to się człek cieszy, jak odłamek wykopie, to zawsze jest z czym wrócić, a o kulach to już wspomnienie pozostało.
To było zaledwie kilkanaście lat temu, trzeba myśleć przyszłościowo, a fanty to nie grzyby, nie odrosną.
patryk85
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2014, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

Re: Złom

Post autor: patryk85 »

Dobra złomownia skup wszystko bierze.
koala
Posty: 38
Rejestracja: 06 lis 2020, 11:24
Lokalizacja: łódź

Re: Złom

Post autor: koala »

Ja poszukuję jakiegoś tego rodzaju odbiorcy na terenie Krakowa. Zna ktoś?
https://grembox.pl/product-pol-6317-Karton-klapowy-200x120x80mm-3W-B-320g-m2-Szary-Paleta-5040-szt.html
ODPOWIEDZ